SPARTA – Tatran Rousínov 1:2

Branka: 27′ Stehlík – 29′ Rozehnal, 70′ Mikeš

ČK: 50’Selinger

První jarní zápas jsme chtěli zvládnout za tři body, nicméně nám nebyl souzen ani bod. V utkání jsme sice šli v prvním poločase do vedení zásluhou kapitána Stehlíka, avšak za krátkou chvíli po chybě brankaře soupeř lacino srovnal. Ráz utkání nejvíce ovlivnilo prapodivné vyloučení Toma Selingera, do teď nikdo nechápe co tím rozhodčí myslel, tím hůř, že se tak stalo již ve 49.minutě. Následnou přesilovku v 70.minutě hosté využili a otočili skóre na 2:1. Posledních patnáct minut jsme soupeře i v deseti lidech zatlačili na jejich půlku a vytvořili si velký tlak, který jsme nedokázali i ve stoprocentních šancích využít. Hřebíček do rakve přišel v 92.minutě, kdy jsme zahrávali pokutový kop, ale jak jsem zmínil na začátku, ani ten bod nám nebyl souzen, Krejčíř neproměnil! Příští utkání jedeme do Rajhradic, kterým dlužíme porážku z podzimní části, takže plně důvěřuji našemu týmu, že vyhrajeme a připíšeme si potřebné tři body do tabulky.