Tým U14 (SŽ B) v neděli 14.4. ráno odehrál čtvrté jarní mistrovské utkání. FC Sparta Brno SŽ B – FKM Kahan. Výsledek 4:1 (3:1)

V neděli 14.4. v 9:00 hod. na domácí trávě v TCM Hněvkovského zahájil rozhodčí čtvrté jarní mistrovské utkání (1.A třída JMK) našeho týmu U14 doplněného o jednoho hráče ročníku 2009 a jednoho 2011 proti týmu starších žáků FKM Kahan.

Soupeř byl jedním ze tří týmů, který nás loni na podzim porazil. Jednomu z nich už jsme na jaře prohru vrátili (pozn. AFK Tišnov) Takže o motivaci bylo v dnešním utkání proti FKM Kahan určitě postaráno.

Bohužel, celé dnešní utkání bylo provázeno naší nervozitou na hřišti plynoucí zejména z toho, že se nám nedařilo dostat do naši aktivní kombinační hry. Netýmový způsob hry a snaha o individuální řešení herních situací, kdy kromě hráče, který má balón (než jej po třetí kličce ztratí-čest výjimkám) je zbytek týmu mimo hru a pozoruje zda mu to tentokrát již teda vyjde a dostane se s míčem až do brány (nebo přihraje až je po všem) opravdu není to co chceme. Tím není, ale myšlena situace, kdy se stoper David Cibelenko (jinak kombinačně a konstruktivně uvažující hráč) odhodlal k nádhernému sólu z naší poloviny a dovedl míč úspěšně až do brány.

Soupeř se po celý zápas sympaticky snažil hrát a je potřeba jej pochválit. Jejich hráči jsou na tom individuálně poměrně velmi dobře. Zvlášť nám hrozil jejich útočník, který nám vstřelil i gól.

14. 4. 2024, FC Sparta Brno U14, TCM Hněvkovského, začátek 9:00 hodin, 2 x 35 minut
FC Sparta Brno U14 (SŽ B) – FKM Kahan SŽ
Výsledek: 4:1 (3:1)
Góly: Kovář (2), Cibelenko (1), Koki (1)

Sdílejte: