PÚ FC Sparta Brno – MFK Vyškov

Blíží se nám zimní příprava do finiše a před soustředěním jsme si pozvali lídra žákovské divize Vyškov, který je pověstný, že nedostává moc branek. Pro Vyškov to byla generálka před soutěží, takže nastoupil v plné síle. Ale naši kluci se evidentně chtěli vytáhnout na těžkého soupeře a také to bylo od začátku vidět. Na soupeře jsme vlítli a hráli jsme velmi rychlý běhavý fotbal, plný krásných fotbalových akcí a soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí. Pod našim tlakem soupeř dělal chyby, které jsme trestali. První poločas byl z naší strany asi zatím nejlepší v zimní přípravě. Kdybychom nemuseli hrát krajský přebor a kluci hráli divizi, kam patří tak si myslím, že letos by si to rozdali o postup do žákovské první ligy. Druhou půli se dostali na hřiště i střídající hráči, tak se hra trochu srovnala, ale přesto jsme soupeře moc často nepouštěli do šancí. My jsme neustále si udržovali náskok a postupně jsme ho i navýšili. Nakonec bylo zasloužené vítězství. Kluci tentokrát ukázali velkou kvalitu a soupeř musel sklonit hlavu a pochvala od trenéra soupeře taky potěšila. Nakonec Vyškov odjel s přídělem sedmi branek a když se podíváte na jeho skóre za podzim, tak uvidíte že 7 branek dostal za celou podzimní sezónu. Tento ročník Sparty je super. I když byli nuceni jít hrát nižší soutěž, tak se nerozutekli, i když měli nabídky z jiných klubů tak ukázali obrovský charakter a bojují za Spartu. Vamos

FC Sparta Brno U15 – MFK Vyškov U15 7:3 (4:2) branky: Hruška 3x, Dobeš, Svojanovský, Horváth, Králíček

Sestava: Felkl – Černý, Macholán Cibelenko, Svojanovský, Fuhrich, Hruška, Podroužek, Fiala, Dobeš, Králíček

Náhradníci: Cabejšek, Gabriel, Horváth, Býček