Sparta – FC Dosta Bystrc 1:0

Branka: Stehlík

Zápas o „šest bodů“ přinesl pěknou podívanou od obou mužstev. První poločas byl vyrovnaný a na šance bohatý avšak ani jeden tým je nevyužil a do šaten se šlo za stavu 0:0. Druhá půle přeci jen už patřila našim klukům. Od 70.minuty jsme stále navyšovali tlak na soupeře a jednou akcí za druhou jsme zaměstnávali výborně chytajícího bystrckého brankaře Nahodila. Výborně našemu realizačnímu týmu vyšlo i střídání, když do probíhajícího druhého poločasu nastoupil Janderka a Popovych, kteří svým pohybem a nasazením ještě zvýšili rychlost naši hry a agresivitu. A tak v samotném závěru utkání jsme konečně udeřili! Gól vsítil Stehla, když Krejča perfektně předskočil soupeře na polovině hřiště, utekl po pravé straně všem soupeřům a následně předložil jako na podnose lahůdkový míč právě pro Jindru! Fantastická výhra, která náš tým posunula zpět na třetí pozici. Již tento víkend v sobotu 10:15 odehrajeme „zápas podzimu“ proti lídrovi tabulky FC Kuřim.