Krajský přebor st. žáků FC  Dosta Bystrc

V sobotu jsme absolvovali další brněnské derby se soupeřem z horní poloviny tabulky. Takže jsme očekávali těžké utkání s houževnatým soupeřem. Což se potvrdilo v první půli. Bohužel my jsme tentokrát nenastoupili úplně koncentrovaní a plní elánu. Na začátku byl náš výkon takový bezkrevný a bez emocí. Šance jsme si sice vytvářeli, ale hra nebyla taková na jakou jsme už od našich kluků zvyklí. Přesto jsme první poločas vyhráli 2:0. O poločase si trenéři řekli něco k výkonu a hra se v druhé půli trochu změnila. Už tam byli vidět opět fotbalové akce a soupeře jsme začali přehrávat a nakonec jsme skóre navýšili na 5:0. Tento soupeř měl fotbalovou kvalitu, ale naši kluci i když tentokrát neměli úplně svůj den, tak vyhráli. Samozřejmě i takové zápasy budou přicházet, ale pozitivní je že i když je ten výkon občas takový rozháraný, tak i přesto vyválčíme 3 bod. Což je důležité na naší cestě k návratu do vyšší soutěže. A díky ztrátě Ratíškovic jsme se dostali na 1.místo, které už snad nepustíme. Vamos Sparta 😊

FC Sparta Brno – FC Dosta Bystrc 5:0 (2:0) branky: Hájek 2x, Králíček, Kirš, Hruška

Sestava: Felkl – Býček, Svojanovský, Macholán, Cibelenko, Fiala, Kirš, Podroužek, Hruška, Horáček, Králíček

Náhradníci: Zámečník, Hájek, Gabriel, Vaverka, Beer, Cabejšek