Krajský přebor st. žáků TJ Moravan Lednice

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání ve velmi pěkném areálu v Lednici. K utkání jsme nastoupili velmi koncentrovaní a nachystaní neponechat nic náhodě. Od první minuty jsme na soupeře z Lednice vyrukovali s aktivní hrou plnou pohybu a agresivity a to se nám vyplatilo, protože hned z první vážnější akce ve 2.minutě zápasu jsme otevřeli skóre. Po dalších dvou minutách jsme opět udeřili ze standartní situace a navýšili jsme na 2:0. A protože ve 14. minutě jsme již vedli 4:0, do poločasu jsme ještě skóre navýšili na 5:0, tak utkání mělo předpoklad, že se bude již dohrávat. Ve druhém poločase trenéři udělali nějaké změny, aby si kluci zahráli včetně brankáře. Ale bohužel soupeř lehce snížil na 6:2 po náhodných střelách z dálky, tak trenéři raději vše vrátili do původního stavu. A bylo to ku prospěchu hry. Následně kluci opět převzali iniciativu a navýšili skóre na 8:2. Na konci už jen soupeř korigoval výsledek. Naše hra měla opět vysoké parametry a spoustu věcí, které se kluci učí na tréninku. Především první poločas byl možná nejlepší za poslední dobu. Jak kluci, tak i naši fanoušci se bavili fotbalem. Vamos Sparta

FC Sparta Brno – TJ Moravan Lednice 8:3 (5:0) branky: Cibelenko, Macholán, Kirš, Hruška, Felkl, Dobeš, Fuhrich, Podroužek

Sestava: Felkl – Svojanovský, Beer, Macholán, Cibelenko, Hruška, Horáček, Fiala, Kirš, Dobeš, Králíček

Náhradníci: Fuhrich, Podroužek, Hájek, Střílek, Horváth