Krajský přebor st. žáků FK Hodonín „B“

O víkendu jsme odehráli další kolo krajského přeboru. Tento týden měli kluci náročný, protože měli 3 zápasy. V sobotu k nám zavítal nevyzpytatelný soupeř z Hodonína. Který má výsledky jak na houpačce. A protože jejich ligový tým hrál až v neděli, dalo se čekat že přijedou i z posilami z A týmu. Což se také stalo, ale naši kluci předvedli velice kvalitní výkon. Poučeni ze zápasu s Veselím a herně nabuzeni po zápase v Bohunicích, odehráli další skvělý zápas. Od začátku utkání jsme hýřili aktivitou, pohybem a soupeři jsme nenechávali prostor na rozehrávku. A tento tlak vyústil v první branku, kdy po tlaku a chybě hostujícího obránce šel náš hráč sám na bránu a proměnil. Kluci nepřestali hrát a snažili se stále hrát aktivně. Sice jsme inkasovali branku na 1:1, po ojedinělé střele soupeře, kdy střela šťastně prošla do brány. Přesto na naší hře se to nijak neprojevilo a v podstatě okamžitě jsme opět vedli. Do poločasu jsme ještě navýšili skóre a mohlo být i veseleji, ale bohužel náš hráč neproměnil penaltu v poslední minutě poločasu. Ale to se může stát komukoliv a na našich klucích se to nijak neprojevilo. Tak jak skončila první půle, tak kluci začali i druhou půli a navyšovali výsledek. Předváděli celý zápas hru plnou krásných akcí, pohybu a vyhraných soubojů a to se samozřejmě potom projeví. Tentokrát kluci i svou hru vyšperkovali proměněnými šancemi a proto byl výsledek jednoznačný a zasloužený. Vamos Sparta

FC Sparta Brno – FK Hodonín B 7:1 (3:1) branky: Dobeš 3x, Fiala, Horáček, Kirš, Hruška

Sestava: Felkl – Fiala, Býček, Macholán, Svojanovský, Hruška, Podroužek, Králíček, Horáček, Kirš, Dobeš

Náhradníci: Zámečník, Fuhrich, Cabejšek, Hájek, Mlčkovský