Krajský přebor st. žáků FC Slovan Rosice 12.kolo

V sobotu nás čekalo těžké utkání s třetím týmem tabulky v Rosicích, kde na kluky čekal jeden z nejlepších střelců soutěže. Ale jak kluci, tak trenéři byli perfektně nachystaní a kvalitní obranou a skvělým držením míče, Rosice do ničeho nepustili. První poločas byl docela vyrovnaný, my jsme ale více drželi míč a dostali jsme se do pár šancí, které jsme neproměnili. Soupeř se snažil také hrát a hlavně se snažil dostat do hry jejich nejlepšího střelce. Ale naši kluci byli perfektně na něj připraveni a vůbec ho k ničemu nepustili. A naše skvělá záloha začala mít navrch a přehrávat tu Rosickou. Po jedné s akcí jsme zahrávali roh, z kterého jsme již udeřili ve skrumáži. Poločas tedy skončil 1:0 pro Spartu. Druhou půli kluci začali velmi sebevědomě a odpovědně a už moc soupeře nepouštěli k míči. A v podstatě byla otázka času, kdy opět udeříme. A stalo se po krásné kombinaci. To byl zlomový okamžik, kdy soupeř už rezignoval a my jsme se bavili fotbalem a střídali jednu krásnou akci za druhou. Nakonec jsme skóre navýšili na 4:0. Kluci zaslouží uznání, jak si poradili s jedním z favoritů soutěže. Naprosto excelovali a předváděli kombinační a fyzicky náročný fotbal, především v druhé půli. A protože druhý tým tabulky z Ratíškovic zaváhal, tak jsme se osamostatnili na prvním místě tabulky. Vamos Sparta

FC Sparta Brno – FC Slovan Rosice 4:0 (1:0) branky: Cibelenko, Černý, Hruška, Dobeš

Sestava: Felkl – Býček, Macholán, Králíček, Svojanovský, Dobeš, Hruška, Cabejšek, Horáček, Fiala, Fuhrich

Náhradníci: Černý, Cibelenko, Podroužek, Hájek