Tým U14 ve středu odpoledne odehrál další přátelské utkání. FC Sparta Brno U14 – 1. SC Znojmo U14. Výsledek 6:2 (4:1)

Ve středu 13.3. ve 14:30 hod. bylo v Jevišovicích na UMT zahájeno přátelské utkání našeho týmu U14 s týmem 1. SC Znojmo U14

1. SC Znojmo je účastník Moravskoslezské žákovské divize starších žáků U14 (skupina jih). Pro soupeře se jednalo o generálku před prvním mistrovským utkání. Pro nás bylo první aktivitou po příjezdu na 5-denní soustředění.

Do utkání kluci vstoupili s vervou. A postupně jejich aktivita rostla a tlak na soupeře se zvyšoval. Dostávali jsme se do gólových příležitostí. První poločas měl velmi dobré tempo z obou stran. Bohužel jsme přes převahu a mnohé šance vstřelili jen čtyři góly přičemž soupeř nám jeden, takže první poločas jsme vyhráli 4:1.

Do druhého poločasu jsme opět trochu promíchali sestavu a posty. A pokračovali v aktivní hře. Soupeř ale zabral a snažil se se zápasem ještě něco udělat. Hra se více srovnala. Do šancí se, ale začal dostávat i soupeř. Ten dokonce neproměnil penaltu. Ale zápas byl přesto pod naší kontrolou. Druhý poločas jsme vyhráli 2:1 a utkání celkově skončilo naší výhrou 6:2.

13. 3. 2024, 1. SC Znojmo, UMT Jevišovice, začátek 14:30 hodin, 2 x 40 minut
FC Sparta Brno U14 – 1. SC Znojmo U14
Výsledek: 6:2 (4:1)

Góly: Cibelenko 3, Kovář 2, Mlčkovský 1