První oficiální přátelské utkání letošního roku je za námi. TJ Sokol Bedřichov U14 jsem porazili 8:0 (2:0).

První letošní přátelské (modelové) utkání jsme minulý týden v sobotu (13.1.) sehráli s našimi staršími kamarády z ročníku 2009. Utkání mělo výborné tempo a ačkoliv kluci ročníku 2010 makali po celý zápas, tak jsme zaslouženě prohráli 2:9.

První „oficiální“ přátelské utkání jsme letos sehráli v sobotu 20. ledna na UMT 4. generace na staré Spartě proti účastníkovi Moravskoslezské divize starších žáků kategorie U14 TJ Sokol Bedřichov.

V prvním poločase jsme soupeře sice v poli přehrávali, ale v koncovce jsme nebyli vůbec efektivní. Přes množství šancí byly dva góly v brance soupeře maximem, které jsme v ofenzivě dotáhli do úspěšného konce. Ve druhém poločase pak byla naše herní převaha přece jen více gólově odměněna. I přes individuálně-herní i týmově-herní nedostatky, které se budeme snažit v tréninkovém procesu eliminovat jsme zvítězili vysoko 8.0.

Na fotografii chybí Cíba, Franta a Jirka, kteří hráli i část zápasu U15 a byli v kabině v TCM Hněvkovského.