Sparta – SK Krumvíř 4:0

Branky: 2x Stehlík, Drbal, Vlastní

Fantastickým výkonem jsme zvládli těžké utkání, které nakonec skončilo vysokým rozdílem. Utkání se od začátku vyvíjelo podle našich představ, i když i Krumvíř měla svoje šance, které ale nevyužila. První gól jsme vstřelili po dobře zahraném rohovém kopu Makiho, který už tak trošku tradičně našel osamoceného Drba a ten svým typickým způsobem uklidil míč do sítě. Po zbytek poločasu jsme kontrolovali hru, ale branka už nepadla.

Prvních 10 minut do toho Krumvíř trochu víc šlápla a několikrát jsme měli na mále. Nicméně máme svého probuzeného kanonýra Stehlu, který během šesti minut v 64.minutě a 70.minutě vstelil dva góly a pojistil tak naše vedení. O další dvě minuty si vstřelil hostující hráč vlastní gól po pěkné akce Poslika. Následných několik šancí jsme už nevyužili a skóre zůstalo stejné.

Děkujeme za všem fanouškům, že si udělali čas a přišli se podívat a všechny zveme na další zápas, který odehrajeme v neděli 10:30 opět proti druhému týmu tabulky FC Boskovice – Letovice.