Krajský přebor st. žáků FKM Podluží

V sobotu jsme odehráli 7.kolo krajského přeboru s FKM Podluží. Zápas se odehrál v Moravské Nové Vsi, za deštivého počasí, které ovlivnilo kvalitu hřiště. Bohužel kvalita hřiště nebyla dobrá, ale podmínky byly pro všechny stejné. Naši kluci opět začali aktivně a soupeře zatlačili na jeho půlku. A po několika šancích a standartních situacích jsme po jednom rohu už udeřili a ve 4.minutě jsme vedli 1:0. Naše hra se nezměnila a tlačili jsme soupeře, který si nevěděl s naším tlakem rady a za chvíli jsme přidali druhý gól. A do poločasu jsme přidali ještě další dvě branky a zaslouženě jsme vedli 4:0. Do druhé půle jsme opět nastoupili koncentrovaní a vytvářeli jsme si další šance, které jsme ale občas vyřešili zbrkle a proto jsme už přidali jen pátou branku a zaslouženě jsme vyhráli. Samozřejmě našli by se nějaké chybičky, jako že určitě musíme lépe řešit útok v přečíslení, ale jinak od kluků opět velice kvalitní výkon, plný fotbalových akcí. A to musím také konstatovat, že soupeř byl velice silový, protože měli velmi urostlé kluky, ale naši kluci se aklimatizovali a souboje neprohrávali. Příští týden nás čeká další brněnské derby, na našem hřišti přivítáme Dostu Bystrc, která je v tabulce nahoře. Vamos Sparta

FC Sparta Brno – FKM Podluží 5:0 (4:0) branky: Horáček 2x, Macholán, Hájek, Fuhrich

Sestava: Zámečník, Fiala, Býček, Cibelenko, Hruška, Macholán, Králíček, Cabejšek, Svojanovský, Horáček, Fuhrich

Náhradníci: Hájek, Horváth, Gabriel, Beer