FC Sparta Brno – SK Olympia Ráječko 4:3

Branky: 2x Selinger, Drbal, Pojsl

7.kolo přineslo v Komárově divácky atraktivní utkání. Aktivní začátek z naší strany nám přinesl rychlé vedení zásluhou Drba, který zužitkoval dobrý výběr pozice ve vápně a přesnou hlavičkou z rohového kopu rozvlnil síť poprvé. Hosté se prosadili taktéž ze vzduchu a srovnali ve 12.minutě stav utkání na 1:1. Naše odpověď byla, ale blesková, když hned z rozehrávky přes pravou stranu prošel Pojslík, na malém vápně našel osamoceného Seču, který pohodlně umístil míč do branky. Následně jsme polevili v intenzitě hry a soupeř toho dokonale využil. V 28. a 31. minutě Ráječko otočilo průběh utkání a poločasový stav, tak byl 2:3.

Druhá půle začala fantasticky když hned ve 49. minutě skóroval Pojslík. V 78. minutě se po krásné individuální akci prosadil Seča a stanovil tak konečné skóre 4:3. V utkání padly i dvě červené karty za Spartu ji dostal po nesportovním chování Vasil a z Ráječka Michal Zouhar. Po zbytek zápasu se nám podařilo soupeře držet daleko od naši branky a tak jsme zvítězili po krásném obratu 4:3!