1.kolo Krajského poháru st.žáků

Včera jsme odehráli 1.kolo poháru a opět proti soupeři, s kterým jsme se utkali v sobotu tj. ČAFC Židenice. Soupeř byl oslaben o jejich výborného brankaře, ale my jsme byli také v jiné sestavě, protože nás postihla rozsáhlá marodka. A musím konstatovat, že na hře se to nijak neprojevilo. Kluci, kteří dostávají méně šancí se zhostili své šance velice dobře. Na soupeře jsme vlítli a ve 2.minutě jsme vedli 1:0. To byl rozdíl od sobotního zápasu, kde jsme neproměnili na začátku nějaké šance. Nyní jsme šance proměňovali a na klucích a hře to bylo vidět. Kluci hráli velice aktivně a dávali jeden gól za druhým a skóre prvního poločasu se zastavilo na čísle 6. A to jsme ještě nějaké šance neproměnili. Druhý poločas vypadal stejně. Soupeř byl odevzdaný a trenéři točili sestavu a zkoušeli hráče na jiných postech než hrávají. Tento zápas byl spíše tréninkový, protože soupeř nekladl žádný odpor. A nakonec zápas skončil 13:0. A nikdo by se nedivil, kdyby výsledek byl ještě výraznější. Kluci si zahráli, vyzkoušeli si některé věci a už musí být připraveni na sobotu, kdy hrajeme v Podluží. A to bude již jiný soupeř, který bude nažhavený porazit Spartu Brno. Vamos Sparta

FC Sparta Brno – ČAFC Židenice 13:0 (6:0) branky: Fuhrich 3x, Fiala 2x, Horáček 2x, Hájek, Králíček, Býček, Cibelenko, Cabejšek, Macholán

Sestava: Zámečník – Fiala, Býček, Cibelenko, Horváth, Macholán, Králíček, Cabejšek, Hájek, Horáček, Fuhrich

Náhradníci: Svojanovský, Beer, Smutný