Zahájení letní přípravy a soustředění U15 a U14

Od 20.7. 2023 se naši kluci připravují na novou sezonu. Nově jsme spojeni i s klukama s U14. Borci tvrdě pracují jak na kondici, tak i na herních a taktických dovednostech, protože nás čeká náročná sezóna, kde jsme si vytyčili určité cíle. Rádi bychom vyhráli KP st.žáků i Krajský pohár. Chtěli bychom vrátit Spartě žákovské soutěže do kterých patří. Součástí našeho realizačního týmu je nově Petr Musil, Jaroslav Petrák a samozřejmě zůstal náš stávající trenér Tomáš Packa a vedoucí mužstva Ivo Macholán. Kluci mají 4x týdně tréninky a o víkendech PÚ. Minulý týden jsme absolvovali 5-denní soustředění v Ujčově. Byli jsme ubytováni v Penzionu Zubr a na místním hřišti jsme se pilně připravovali. Měli jsme perfektní podmínky na přípravu včetně ubytování a stravy. Na soustředění byly každý den 2 tréninkové jednotky po cca 2 hodinách. Součástí soustředění byla i volba kapitána a jeho zástupců. Soustředění mělo být završeno zápasy s Rosicemi a Žijeme hrou. Trenéři rozdělili kluky na dvě skupiny, protože nás bylo na soustředění 29. Bohužel utkání v Rosicích se neuskutečnilo z důvodu zrušení od Rosic. Takže hrála pouze jedna skupina a tito kluci deklasovali Žijeme hrou 12:2 a to po dohodě měl soupeř i kluky z r.2008. Utkání bylo vyrovnané pouze první půli. Druhá půle už byla plně v naší režii. Kluci si zastříleli, soupeř již nestačil fyzicky. A to jsme ještě spoustu šanci promarnili. Druhá skupina má domluvené náhradní utkání na středu 9.8. s SK Polička. Soustředění splnilo vše, co si trenéři vytyčili. Týden od 7.8. do 11.8. se kluci budou připravovat na sobotní velmi kvalitně obsazený turnaj v Uničově, kde nás čekají divizní týmy např. MFK Vyškov, SK Uničov, FC Svratka Brno, Hanácká Slavie Kroměříž a jiní. Ti kluci, kteří se nedostanou do nominace na turnaj o zápas nepřijdou, protože je domluvené PÚ v Ivančicích. Tímto bych chtěl poděkovat realizačnímu týmu za skvěle připravené tréninky a za organizaci. Současně bych chtěl poděkovat i rodičům za pomoc při logistice na zápasy.