Přípravné utkání FC Bohemians Praha

V sobotu 18.2.2023 jsme se utkali se soupeřem ze žákovské ČFL FC Bohemians Praha. Kluci z Prahy na nás doslova vlítli a po 15 minutách bylo hotovo. Hned ve 3. minutě jsme prohrávali 0:1 z penalty. Na začátku zápasu bylo spoustu individálních chyb a tři rychlé branky po sobě a byl problém. Naprosto otevřeně si musíme přiznat, že kluci z Prahy byli fotbalovější, důraznější a rychlejší. Samozřejmě i u nás se někteří kluci snažili přizpůsobit, ale bohužel to je málo. I druhou půlku se kluci snažili, ale kvalita soupeře byla obrovská. Myslím si, že i výsledek 0:7 byl milostivý. Bylo ještě několik branek, které zachránili obránci nebo brankář. Nevadí, kluci si z toho musí odnést myšlenku na to, jak se dnes hraje fotbal a pracovat na sobě.

FC Sparta Brno U14 – FC Bohemians Praha U14 0:7 (0:3)

Sestava: Felkl – Černý, Macholán, Králíček, Býček, Dobeš, Cabejšek, Svojanovský, Kirš, Fuhrich, Gabriel

Náhradníci: Škarbuška, Horáček, Hájek, Horváth