TJ Tatran Rousínov – FC SPARTA BRNO  3:0

Sobotní utkání, které se odehrávalo v klasickém podzimním počasí nám bohužel výsledkově, ale i herně vůbec nevyšel a tak jsme s Rousínovem prohráli už po druhé v řadě. Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že musíme urvat nějaké body, nejlépe všechny tři. Realita na hřišti však byla opak. Rousínov nás přehrával zejména ve středu hřiště, kde jsme v prvním poločase hráli na dva střeďáky. Po poločase jsme změnili rozestavení a do středu jsme dali tři. První gól jsme obdrželi po dobře zahrané standartní situaci, druhý po hrubé chybě ve středu hřiště a třetí do otevřené obrany. Nutno říci, že Rousínov vyhrál zaslouženě a můžeme být rádi za výsledek 3:0, když nás ještě několika dobrými zákroky zachránil Juraj. Na konci zápasu nám rozhodčí ještě „odpustil“ červenou kartu pro Jindřicha.

Další zápas odehrajeme již tento pátek 28.10.2022 v 11:00h proti FK Kunštát.

Všichni jste zváni a potřebujeme vaši podporu!