ÚSPĚCHY MLÁDEŽE FC SPARTA BRNO

Úspěchy mládeže FC Sparta Brno

V právě skončeném ročníku se mládežníci Sparty Brno opět prezentovali výborným fotbalem.

Kategorie přípravek ještě na tabulkové umístění nehrají, ale kvalita jejich hry byla velmi dobrá!!

Na velmi pěkné umístění dosáhla U12 pod vedením trenérky Martiny Ryšavé - v divizi se dokázala měřit i s ligovými týmy!!

Velký pokrok na jaře udělala naše U13 - trenérský tandem Karel Mareš a Vašek Kubíček udělal s klukama obrovský kus práce.

V kategorii U14 jsme skončili na 4. místě, ale nutno podotknout, že na stříbrnou pozici nám moc nescházelo. Kluci měli šanci hrát o postup do MSŽL; první zápas proti Hlučínu zvládli, ale v baráži byl Hodonín bohužel nad naše síly. Třeba se to hráčům a trenérům Honzovi Neoralovi, Honzovi Tranovi a Zdenkovi Kotounovi povede příště.

Aby U14 mohla hrát o postup, tak U15 musela svoji soutěž vyhrát!! A přesně to se povedlo ”patnáctce” pod vedením Petra Roštínského a Timura Mingisultanova!! Hráli v celé sezóně výborný fotbal a v závěru jim přálo i potřebné štěstí.

Na úpěšnou U15 navázali i 2003 v KP mladšího dorostu, neboť i ti dokázali zvítězit!! Trenéři Víťa Bárta a Martinové Konečný a Skalník už určitě spřádají plány na další ročník.

V MSDD ml. vyhrál s velkým náskokem r. 2002 trenérů Davida Kříže, Ladi Slámy a Jirky Frieda; průměrně tým nastřílel v každém utkání skoro 5 gólů!!

U19 pod vedením Aleše Teinera, Honzy Chrástka a manželů Bílých :-) brala nakonec pěkné 6. místo - a to jim bohužel školní povinnosti velmi často sebraly hráče na víkendové zápasy..

Velké poděkování patří také všem lidem, kteří se podíleli na chodu jednotlivých týmů - bez vás by to nešlo!!!

Přejeme pěknou fotbalovou dovolenou a nashle opět za pár týdnů!!!