TJ Rajhradice – SPARTA 1:2

Branky: Stehlík, Košut.

Komentář očima Tomáše Selingera:

Ve druhém kole jsme zavítali na půdu nováčka z Rajhradic. Jedná se, zvláště na domácí půdě, o velmi houževnatého soupeře, který dokázal na podzim obrat všechny týmy z první trojky a od nás si dokonce odvezl všechny body. Na těžkém terénu jsme měli dobrý vstup do utkání, který jsme dokázali v 8. minutě přetavit ve vedoucí branku po pěkné akci po ose Stehlík-Pojsl a zakončující Košut. Bohužel se hostům podařilo hned ve 14. minutě vyrovnat. Ve 37. minutě poslal Stehlík hezkou střelou z poza vápna, náš tým opět do vedení. Ve zbytku utkání byl k vidění spíše bojovný fotbale se spoustou soubojů. Více šancí jsme měli my, bohužel Staněk, Hubr ani Pojsl nedokázali vstřelit branku a přiblížit tak náš tým vítězství. S blížícím se koncem zápasu jsme se soustředili na udržení náskoku a dovolili tak soupeři, dostat se do mírného tlaku. Dobrá defenziva však povolila pouze jednu větší šanci, se kterou si poradil gólman Zádrapa a tak jsme si po zásluze odvezli všechny 3 body.

Děkujeme za Vaši podporu!

Vaše Sparta

Sdílejte: