Sparta Brno – Havlíčkův Brod 0:4 (0:2)

Náročný víkend pro starší žáky. V sobotu jsme přivítali jednoho z aspirantů na vítězství v naší soutěži. Soupeř byl velice dobře připraven a potrestal všechny naše chyby a zaváhání. Rychlé slepené branky v 9. a 12. minutě nabouraly morálku a klid v rozehrávce. Konečné skóre 0:4 bylo možná moc kruté. Musíme se ale z výsledku poučit a pracovat dál na nedostatcích.

FC Sparta Brno „B“
 – FC Kuřim 0:5 (0:0)

V neděli jsme přivítal suveréna soutěže FC Kuřim. Velice kvalitní tým na míči i fyzicky, nepromíjí chyby. První poločas jsme dokázali plnit taktické pokyny a díky tomu, že jsme nevytvářeli chyby, nepustili jsme soupeře takřka k nebezpečné střele.

Druhý poločas byl jako vstup do pekla. První minuta, první chyba, 0:1. I přes taktické pokyny do hruhé půle jsme si soupeře nedokázali pohlídat. Ten využil našeho zaváhání, a nedůrazu. I když konečný výsledek 0:5 je krutý. Bohužel je zasloužený. Pokud se nebudeme držet taktických pokynů, které si řekneme, nemůžeme proti takto kvalitnímu soupeři uspět. Poučili jsme se a jedeme dál!