Warning: Undefined array key "ids" in /data/3/b/3ba1188b-448a-4049-a709-27d23ce64bd6/fcspartabrno.cz/web/wp-content/plugins/essential-grid/public/essential-grid.class.php on line 6001

Warning: Undefined array key 0 in /data/3/b/3ba1188b-448a-4049-a709-27d23ce64bd6/fcspartabrno.cz/web/wp-content/plugins/essential-grid/public/essential-grid.class.php on line 6005

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/3/b/3ba1188b-448a-4049-a709-27d23ce64bd6/fcspartabrno.cz/web/wp-content/plugins/essential-grid/public/essential-grid.class.php on line 6005
MFK VYŠKOV 1:2 FC SPARTA BRNO

Na apríla se naše U15 vydala do Vyškova na další soutěžní utkání.

Sestava : Havránek – Ostrovka- Šenkýř, Došek, Harašta – Buršík, Hrabal, Kudělka, Salzman, Sedláček – Šlichta

Dále hráli : Dostál, Tejkal, Skoták, Gataulin, Bezděk…připraven ještě náhradní brankář Felkl

STŘELCI: 29. Růžička Vojtěch – 23. Šlichta Ladislav, 41. Hrabal Jan

Utkání velmi dobré úrovně, bojovné. Přežili jsme prvotní nápor domácích hráčů z MFK Vyškov a ve 23 min po přihrávce Kudělky skóroval po samostatném úniku Šlichta, který, ač stoper, zdatně zaskakoval v útoku. Za 6 min jsme po nešťastném odkopu přihráli domácímu hráči na šestnáctku a ten zápas vyrovnal. Ve 41 min ukázal svou genialitu Honza Hrabal, který skoro z 35 m přeloboval domácího brankáře a 15 sekund před koncem prvního poločasu vstřelil poslední branku utkání.

Druhá půle byla bojovná, po jedné šanci na každé straně. Naši kluci ukázali srdíčko a skvěle utkání dovedli do vítězného konce.

Soupeř měl ve svých řadách rovněž velmi dobré hráče např. 11 – Ondřej Ostrý, útočník, velký, rychlý, důrazný a č. 7 – Petr Měřínský, ač obránce, velmi dobře pohybově vybavený s velkou kvalitou v soubojích i s míčem.