Další přípravné utkání 1. FC Viktoria Přerov

Tento víkend jsme odehráli přípravné utkání opět s Přerovem, tentokrát u nás na Spartě. Naše hřiště má přece jen lepší propozice než UMT v Přerově, a tak mohli kluci hrát více technicky. Mužstvo z Přerova přijelo velmi obměněno, pravděpodobně i proto, že jsme u nich ukázali sílu a kvalitu. A i tentokrát kluci z Přerova nastoupili na nás s velice důrazným fotbalem, často až za hranicí pravidel a proto také jsme měli dva zraněné hráče do poločasu. Dokonce jsme na začátku prohrávali a opět jsme si museli zvyknout na velmi tvrdou hru soupeře. Ale naši kluci velice rychle pochopili, co na takovou hru platí. Začali jsme rychleji kombinovat a tím pádem jsme nemuseli podstupovat souboje. A bylo vidět, že když začneme hrát tuto hru, tak soupeř nestačí. Ještě do poločasu kluci výsledek otočili a dokonce navýšili na 3:1. Po poločase jsme trochu polevili a hra se vyrovnala. Sice jsme měli stále dost šancí, ale nebyli jsme úspěšní a tak soupeř po sporadickém útoku zahrozil a vynutil si penaltu, kterou proměnil. Přesto, že soupeř snížil, tak kluci nezpanikařili, ale opět vystupňovali tlak a své vítězství navýšili. V podstatě naši kluci měli celý čas hru pod kontrolou. A i když soupeře nechali snížit, tak dokázali opět vystupňovat svou hru. Závěrem, kluci opět předváděli krásný kombinační fotbal a jsem rád, že jdeme správnou cestou. Kluci se opět baví fotbalem a ani nepříznivý vývoj nebo výsledek je nerozhodí.

FC Sparta Brno – 1.FC Viktoria Přerov 5:2 (3:1) branky: Dobeš 2x, Fuhrich, Kudělka, Hruška

Sestava: Škarbuška – Černý, Macholán, Králíček, Horváth, Dobeš, Vaverka, Cabejšek, Gabriel, Kudělka, Fuhrich

Náhradníci: Zámečník, Piňos, Hájek, Hruška, Terkawi