Přípravné utkání MFK Skalica U14 15.1.2023

V neděli 15.1.2023 jsme zavítali na Slovensko k PÚ s účastníkem 1. žákovské ligy U14. Zápas se hrál za velmi těžkých klimatických podmínek ( vítr, déšť ). Každý poločas byl ovlivněn silným protivítrem. První poločas jsme hráli proti větru, ale přesto jsme byli vyrovnaným soupeřem. Dokonce jsme vedli, ale soupeř ještě do poločasu vyrovnal na 1:1 po závaru z rohu, škoda neproměněných šancí. Skvěle se uvedly nové posily. Každopádně všichni kluci předváděli pěkné fotbalové akce a obrana pracovala také velmi dobře, včetně brankářů. Druhá půle byla částečně ovlivněna střídáním, ale postupem času jsme opět začali soupeře přehrávat a měli jsme několik brankových příležitostí, ale byli nedůrazní v koncovce. A proto po gólech na každé straně, skončilo utkání remízou 2:2. Na to, že kluci ještě moc netrénují s míčem, tak se předvedli ve velmi dobrém světle. Většinu času hýřili pohybem a snažili se i v těžkých podmínkách hrát líbivý fotbal.

MFK Skalica U14 – FC Sparta Brno U14 2:2 (1:1) branky: Kirš, Horáček

Sestava: Felkl – Býček, Macholán, Králíček, Svojanovský, Černý, Kudělka, Gabriel, Cabejšek, Horáček, Kirš.

Náhradníci: Škarbuška, Piňos, Vaverka, Hájek, Horváth