TJ Moravan Lednice – FC SPARTA Brno

0:3 ( 0:0 ) Branky: Košut, Stehlík, Pojsl

Po vydařeném utkání na domácím hřišti, nás čekal daleko těžší a ambicióznější tým Morava Lednice. Od samého začátku zápasu, jsme se snažili dirigovat tempo hry a balón soupeři půjčovat co nejméně. To se nám dařilo a po několika nevyužitých šancí z naši strany se odcházelo o poločase do kabiny za stavu 0:0. Do druhé půle jsme neudělali žádnou změnu a opět jsme šli za vítězstvím, soupeř nám svou hrou dovolil kombinační hru přes střed pole a maximální využití našich rychlých křídel. K prvnímu gólu nám paradoxně pomohl soupeř, kdy pokazil rozehrávku a výborným tlakem na míč Tom Košut získal míč a pohotově překvapil domácího brankaře. Další dva góly byly jak přes kopírák a tak konečně skóre 0:3 odpovídá i celému průběhu utkání. Kluci si zaslouží velkou pochvalu, za to v jaké intenzitě a nasazení celý zápas odjezdili a soupeře pustili maximálně do 1-2 „šancí“, které vychytal dobře chytající RADEK.

V příštím kole odehrajeme domácí zápas v neděli proti SK Líšeň B.