Dnes svátek: Vojtěch Zítra : Jiří

Prostějov - Sparta 9:0 (2:0, 2:0, 5:0)

Sobota 19. 8. 2017 10:00

Domácí vstoupili do utkání s větším nasazením a jejich herní převaha se brzy odrazila na vytvořených šancích. Bylo jen otázkou času, kdy se Prostějov prosadí. Naše hra byla nepřesná a dost pomalá, a domácí toho postupem času začali využívat. Nedařila se nám týmová hra a ztráceli jsme v útoku jednoduše balony a tím jsme se dostávali pod tlak.
Prostějov začal naše chyby trestat a naše útoky končili na skvěle hrajícím stoperovi domácích. Výsledek je pro nás možná krutý, ale za předvedenou hru, kdy jsme nedokázali navázat na poslední výkony, jsme prohráli zaslouženě. Jeden z našich nejslabších výkonů.

Sparta - Skalica 10:3

8. 8. 2017

Branky: Hamrle 5, Řezníček 2, Voštera, Sláma, Sedláček

Do utkání jsem vstoupili vlažně a měli jsme problémy s pohybem, kdy jsme bránili daleko od soupeře a ten měl čas na útočné akce. Časté záběhy za obranu nám dělali problémy a po jednom z nich šel i soupeř do vedení. Obraz hry se dlouho neměnil a nám dělalo problémy se dostat do hry. Po dalším brejku nás podržel dobře chytající brankář Kulík. Od té chvíle se naše hra změnila, začali jsme včas dostupovat na soupeře, a začali si vytvářet šance a ještě do poločasu jsme výsledek otočili. Začaly se nám dařit kombinace a po krásných akcích jsme přidali další branky a zvítězili.
Výsledek bych moc nepřeceňoval, protože soupeř odehrál celé utkání se sedmi hráči a postupem času na ně dolehla únava.

Prostějov - Sparta 6:1 (1:1)

2. 8. 2017
Branky: Sláma

Na zápas bylo nominováno 12 hráčů, bohužel technické problémy zapříčinili, že jsme začátek utkání odehráli bez střídání, což již v tak teplém počasí dost ovlivnilo utkání.
Do utkání jsme vstoupili dobře. Už po 5 minutách jsme středem hřiště a kličkou brankáři šli do vedení, kdy se po individuální akci trefil Jakub Sláma. Po dalších 5 minutách se akce opakovala, ale bohužel jsme ji tentokrát nevyužili a domácí, kteří měli k dispozici 22 hráčů, začali přebírat otěže zápasu a minutu před koncem poločasu se jim podařilo vyrovnat.
Zbytek utkání nám došli síly a domácí jednoduše sbírali odrazené míče a začali nás přehrávat. Jen díky skvělému výkonu Radima Kubíka utkání skončilo 6:1
Bylo to naše první přátelské utkání a pro 3 hráče, kteří se vrátili z dovolené dokonce první tréninková jednotka. Bohužel skrz dovolené a prázdniny se utkání nezúčastnilo 4-5 hráčů, kteří by nám určitě pomohli k lepšímu výsledku.