Kroměříž - Sparta 4:10 (0:1, 4:4,0:5)

Úterý 6. 6. 2017 15:00
Branky: Hamrle 4, Sukovyč 2, Martinek, Voštera, Páviš, Řezníček

Až v posledním kole se nám podařilo vstoupit do utkání tak, aby jsme neprohráli první třetinu, která by rozhodla i o celém utkání. První třetina byla z obou stran trošku nervozní a hlavně nám se nedařily kombinace a míče nám zbytečně odskakovali od nohou. To se i odrazilo na předvedené hře,  spousta šancí dostat se do zakončení nám nepřesností uniklo. První třetinu jsme přesto vyhráli, kdy 2 min. před koncem zakončil rychlou akcí Sukovyč.

V druhé třetině se domácí dostávali více do hry dlouhými pasy za obranu a z míčů, které jsme nezvládli uhrát si vytvářely šance a z jedné z takové i srovnali na 1:1. Minutu na to jsme udělali hrubku v obraně a domácí šli do vedení 2:1. Kluci nijak nezpanikařili a stále se snažili o kombinační fotbal, kde si vypracovávali spoustu šancí a byla jen otázka času a umění zda se nám je podaří proměnit. A ještě v druhé třetině jsme otočili výsledek a šli do šaten s vedením 4:5. Poslední třetina byla už z naší strany výborně rozehraná, snažili se o přesnější a častější zakončení, zrychlili kombinaci a výsledek se dostavil. Výsledek 0:5 byl pro domácí, kteří celý zápas bojovali možná krutý, ale spousty dalších našich šancí zůstalo nevyužito. S předvedenou hrou jsme spokojeni, jen škoda pro nás, že sezona končí.