Dnes svátek: Brigita Zítra : Sabina

Prostějov - Sparta 5 : 6 (3:4)

Soutěž: Přátelské utkání U12

Den:     3. 8. 2017 v 16:30

Ve středečním velmi teplém dni jsme s ročníkem 2006 zajížděli do Boskovic, kde jsme sehráli přátelské utkání s Prostějovem.

V zápase bylo k vidění mnoho hezkých akcí, ale zároveň velkých chyb, zvláště při přijímání balonu a zmatky nastaly i při špatné rozehrávce. Přátelské utkání splnilo svůj účel, zkoušeli jsme různé herní varianty.

Branky Sparty Brno: 3 Hocko, 2 Dervišič, Berdník

Sestava: Makovický – Brzobohatý, Bartl, Morávek, Dervišič, Malík, Berdník, Pšikal, Staněk, Žák, Barák, Hocko

Kroměříž - Sparta 4:10 (0:1, 4:4,0:5)

Úterý 6. 6. 2017 15:00
Branky: Hamrle 4, Sukovyč 2, Martinek, Voštera, Páviš, Řezníček

Až v posledním kole se nám podařilo vstoupit do utkání tak, aby jsme neprohráli první třetinu, která by rozhodla i o celém utkání. První třetina byla z obou stran trošku nervozní a hlavně nám se nedařily kombinace a míče nám zbytečně odskakovali od nohou. To se i odrazilo na předvedené hře,  spousta šancí dostat se do zakončení nám nepřesností uniklo. První třetinu jsme přesto vyhráli, kdy 2 min. před koncem zakončil rychlou akcí Sukovyč.

Číst dál...

Sparta - Vyškov 4:5 (1:3)

Sobota 3. 6. 2017 13:30

Branky: 12' Kotoun, 42' Páviš, 73' Klepárník, 86' Staněk

Zaměření za začátek zápasu se nám opět nepodařilo a už v 5. min jsme prohrávali 2:0. Naštěstí jsme se brzy vrátili do zápasu, kdy po krásné akci Sedláček - Sláma zakončoval na zadní tyč Kotoun. Kluci se snažili zkorigovat výsledek a pomalu začali přebírat otěže utkání. Bohužel se nám stala chyba v rozehrávce brankáře, kterou soupeř potrestal a opět odskočil na rozdíl 2 branek.

Číst dál...

Zbrojovka - Sparta 8:2 (3:0, 4:1, 1:1)

Středa 31. 5. 2017 16:00

Branky: 54' Klepárník, 89' Sláma

Opět se projevil náš problém a již od první minuty jsme prohrávali 1:0, kdy se soupeř prokombinoval středem hřiště. Další průběh hry se odehrával převážně na naší polovině, kdy domácí drželi na míči. Technicky a pohybově výborně vybavení hráči Zbrojovky si vypracovali další šance, které ale skončili na naší obraně nebo na našem brankaři.

Číst dál...

Sparta - Slovácko 4:11 (0:7, 3:2, 1:2)

Branky: Sláma 2, Klepárník, Sukovyč

Opět se projevily problémy, které máme opakovaně se začátky utkání. A i přes upozornění na začátky, začali kluci doslova katastrofálně, kdy po prvních 15ti minutách prohrávali už 0:5. Soupeř byl od prvních minut dominantní na míči a nám dělali problémy v pohybu a nedařilo se nám podržet balony, čímž jsem se dostávali pod drtivý tlak.

Číst dál...

Sigma Olomouc – Sparta 9 : 0

Sobota 13. 5. 2017

Do utkání jsme vstoupili s vědomím, že soupeř má obrovskou herní kvalitu a patří na špici tabulky naší soutěže. Toto se potvrdilo hned v prvních minutách kdy jsme hned na začátku utkání za hustého deště inkasovali rychlý gól. Potom se naši hráči více uklidnili a bojovným výkonem zjistili, že se dá hrát s každým soupeřem. Hra se celkem vyrovnala a vznikaly šance na obou stranách, ale bohužel naše produktivita v zakončení se opět projevila jako naše největší bolest. Posledních pár minut před koncem třetiny jsme opět inkasovali a stav po první třetině byl tedy 2 – 0 pro domácí.

Číst dál...

Sparta - Líšen 2:8 (0:5,1:0,1:3)

Soupeř se ujal rychlého vedení po chybě v rozehrávce a to určilo obraz zápasu. Hosté hráli na rychlé brejky, které trestaly. V druhé  třetině i přes drtivý tlak jsme bohužel nevyužili spousty šancí a soupeř nás stále trestal z brejků. Zápas hraný ve velkém tempu, s dobrou hrou, ale špatným koncem.

Hodonín - Sparta 9:1 (4:1, 3:0, 2:0)

Domácí vstoupili do každé z třetin velmi dobře a trestali naše chyby v rozehrávce. Poté se hra trošku vyrovnala, ale domácí byli po celou dobu lepší na míči.

Sparta - Prostějov 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

Bojovné utkání hrané ve velkém tempu, ve kterém hosté od začátku byli na tom pohybově lépe  a v zakončení efektivnější. Naše šance na zkorigování utkání zůstaly nevyužity, což nás stálo lepší výsledek.

Znojmo - Sparta 6:5 (2:3, 3:2, 1:0)

Vyrovnané a bojovné utkání, kterému by slušela remíza rozhodli domácí 10s před koncem. Vyhrál šťastnější tým.

Sparta - Jihlava 1:11

Soupeř od začátku utkání prokazoval větší kvalitu na míči a hlavně v pohybu. Bohužel jsem nevyužili na 100% šance na zkorigování zápasu a tak soupeř zvítězil zaslouženě.

Zlín - Sparta 9:3 (0:1)

Utkání, které se hrálo na umělé trávě, se lépe vyvíjelo pro nás než pro hosty, kdy jsme šli dvakrát do vedení. Bohužel našich nadějných šancí se nepodařilo využít a domácí tým nás potrestal. Kvalita domácích se projevila v druhé půlce, kdy zápas zlomili a zaslouženě zvítězili...