Starší přípravka - sk. A

Den:

26.05.2017 16:30

V nádherném počasí se odehrál zápas v Židenicích, kde nás přivítala ČAFka.

První poločas se dá charakterizovat jednou větou, vstřelit branku je pro nás je největším problémem, na který se musíme v blížících se měsících zaměřit. K vidění bylo mnoho spálených šancích, kde jsme byli sami před brankářem a nedokázali skórovat.

Ve 22. minutě se konečně podařilo vsítit branku, kdy po nahrávce Žáka skóroval Michal Povolný. Poločas tak skončil pouze 0:1.

Ve druhém poločase se naše zakončení rapidně zlepšilo. Ještě ve 35. minutě byl stav stále 0:1, a tak jsme stále hráli velmi nervózně. Důležitou branku vstřelil po důrazu Daniel Traub. O minutu později zachytil rozehrávku Lukáš Berdník a střelou k bližší tyči nachytal brankáře domácích – 0:3. Další dvouminutovka přišla ve 40. respektive 41. minutě. Obě branky dal Michal Povolný, nejprve po zvýšeném důrazu v pokutovém území. Na druhou branku mu skvěle přihrál David Rexa a skore tak již bylo 0:5 pro Spartu. Ve 45. minutě se předvedl Lukáš Berdník a svou individuální akci zakončil po zemi do protipohybu brankáře. Ve 49. minutě přidal sedmou branku Martin Procházka, který si skvěle naběhl na rohový kop. V poslední minutě utkání přidal branku Filip Malík do prázdné brány, kdy mu bravurně přihrál Lukáš Barák.

Branky Sparty Brno: 22., 40. a 41. Povolný, 35. Traub, 36. a 45. Berdník, 49. Procházka, 50. Malík

Sestava: Makovický – Bartl, Žák, Procházka, Rexa, Malík, Odehnal, Traub, Barák, Berdnk, Dervišič, Povolný