Soutěž:

I.třída mladších žáků skupina B

Den:

20. 5. 2017 10:45

V sobotu ráno jsme vyjížděli na zápas do Pohořelic, kde nás čekal celek, který je v tabulce na 3. místě. Z ročníku 2005 nás přijel doplnit již tradičně brankář Sukovyč a dalších 5 hráčů do pole.

První branka zápasu přišla po skvělé průnikové přihrávce domácích a útočník nedal šanci našemu brankářovi – 1:0. V 8.minutě zápasu si navedl míč do středu Armin Dervišič a nastřelil Lukáše Berdníka do hlavy, míč šťastně zapadl do branky – 1:1. Kombinačním stylem hry jsme rozebrali domácí hráče, ale mnohdy chyběla přesnější finální přihrávka. V 20. minutě skóroval opět Berdník, který zužitkoval skvělou nahrávku Daniela Trauba. O minutu později to již bylo 1:3 pro Spartu Brno, kdy po pohledné kombinaci po trase Berdník-Dervišič, zakončil Daniel Traub střelou k tyči.

Ve druhém poločase byla hra podobná té z první poločasu, rychlé nahrávky dělaly Pohořelicím velké problémy, avšak často chyběla větší přesnost. V 35. minutě střední řada propadla a domácí hráč obešel i obranou řadu i brankáře a snížil stav na 2:3. Ve 41. minutě se stala totožná akce, kdy po dlouhém nákopu nám unikl útočník a nekompromisně zavěsil na 3:3. Dalších 20 minut byla hra nahoru dolu, vyhrát chtěl každý. Skvělými zákroky nás podržel brankář Sukovyč a díky němu zůstalo skóre 3:3.

Herní výkon hodnotím kladně. Je škoda, že jsme si nechali vzít dvoubrankový náskok. Důvodem této ztráty bylo nechání více prostoru domácím hráčům, kteří toho patřičně využili.

Branky: 6. a 41. Zbránek, 35. Venka – 8. a 20. Berdník, 21. Traub

Sestava: Sukovyč – Barák, Bartl, Berdník, Dervišič, Odehnal, Procházka, Rexa, Traub, Povolný, Řezníček, Sláma, Kotoun, Martinek, Schoř