Dnes svátek: Svatopluk Zítra : Matěj

FC Sparta Brno - Aktuality

Vítejte na nových stránkách

Vítejte na stránkách fotbalového klubu FC Sparta Brno!

 

Právě jste otevřeli stránky, které mají za úkol přinášet k Vám ucelený přehled informací týkajících se fotbalového klubu FC Sparta Brno. Taková souhrnná služba za poslední roky chyběla. Díky rodičům, trenérům se k Vám dostávaly informace pouze od jednotlivých mužstev. Získat tak přehled o činnosti celého klubu byl problém. Snad se nám podaří zacelit mezeru a předložit vám souhrn toho podstatného, co Vás může zajímat. Vezměte to v současné době jako zkušební provoz. Hodně bude záležet, jak se k tomu postaví vedení jednotlivých mužstev, které by mělo být hlavním tahounem dobře pracujících stránek. Jaké naše stránky budou? To bude záležet na nás všech.

Snad trochu vět k tomu, co tady najdete. V horní liště jsou odkazy na všechna naše mužstva s jednotnou nabídkou, která se skládá z rozlosování, tabulek, článků, hráčských kádrů, kontaktů. Odkazy jsou přímo na stránky FAČRu, tzn., že by měla být zaručena správnost a kvalita. V sekci „Pozvánka“, vám předkládáme ucelený přehled utkání v celém týdnu i s příslušným víkendem. Tady budete mít přehled, kdo s kým hraje a v kolik.  Pokud se naučí všichni posílat výsledek po zápase, tak budete mít večer i představu jak zápas dopadl. Po ukončení víkendu bude pozvánka přeřazena do „Výsledkového servisu“, kde bude postupně ukládán, a můžete si patřičný týden vytáhnout. Ve vrchních pohybujících se oknech chceme upozornit na důležité věci od turnajů, pozvánek na školení, prostě věci, které bychom měli zaregistrovat. Pod tím jsou odkazy pro sponzory, zatím je tam nechán původní obsah, s tím, že v případě zájmu sponzora, je možná instalace. Rovněž až úplně na konci je prostor pro naše sponzory. Na běžící liště jsou výsledky, střelci z víkendu. Lišta obrázků je možná měnit a měly by se tady objevovat aktuální nafocené věci.

No a pak tu máme tři sloupce. V tom nalevo se dočtete o průběhu zápasu, kdy komentář dodá vedení mužstva. Článek bude současně zařazen i u mužstva. Na prostředním sloupci najdete „ Rozpis soutěží“, který je a bude průběžně doplňován o výsledky, „Tréninkový plán na týden“. Dál už fotbalový portál, kde získáte informace z celého světa. Další je TV.com, kde můžete najít natočené zápasy nejenom našeho mužstva mužů. Na pravé straně najdete odkazy na jednotlivá mužstva, kde jsou další doplňující informace. Počítadlo, kdo bude mít svátek, počasí, kalendář, to by mělo být rovněž k dispozici. Odkazy, které jsou zde, ať vám usnadní brouzdání po internetu se sportovní tématikou. Vše může být dál měněno a doplněno, záleží na Vašich nápadech.

Co nakonec? Ne vše se podaří dostat rychle a spolehlivě tam, kam to má jít. Pokud se něco nepodaří, informujte nás. Náš zájem je připravit servis pro Vás tak, abyste se na naše stránky rádi vraceli. Přejeme hodně zábavy a hodně informací z webu

 www.fcspartabrno.cz

Pište, volejte -  email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                  telefon: 603 496 549

 

Hodně pohody a spokojenosti Vám přeje Foltýn Josef, sportovní ředitel FC Sparta Brno

Pozvánka na valnou hromadu

Sestřih utkání

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Stránky trenérů

Sparta Brno - roč. 2000
Sparta Brno - roč. 2001
Sparta Brno - roč. 2002
Sparta Brno - roč. 2003
Sparta Brno - roč. 2004
Sparta Brno - roč. 2005
Sparta Brno - roč. 2006
Sparta Brno - roč. 2007
Sparta Brno - roč. 2009
Sparta Brno - roč. 2010

 

Zajímavé odkazy

Výsledky lidovky
Trénink.com
Fotbal - Trenink
Mapy.cz
 
FAČR
JmKFS
Městský fotbalový svaz Brno
Slovenský futbalovy zväz
 
1. FC Slovácko
SK Slavia Praha
FC Baník Ostrava
SK Líšeň
SK Sigma Olomouc
AC Sparta Praha