Tým U14 v neděli  odehrál další přátelské utkání. 1. HFK Olomouc U14 – FC Sparta Brno U14. Výsledek 2:2 (0:1)

V neděli 18.2. ve 13:00 hod. zahájil v areálu 1. HFK Olomouc (Holice) rozhodčí přátelské utkání našeho týmu U14 s týmem 1. HFK Olomouc U14.

První poločas nebyl z naší strany herně úplně povedený. Kluci to až přeháněli s individuálním řešením herních situací. Kontrolované držení míče a konstruktivní výstavba hry tentokrát nebylo to co nás zdobilo. Sice jsme měli více ze hry a nakopávané dlouhé míče bez větších problémů obrana pokryla. Ale nebylo to to co bychom od kluků úplně čekali. Přesto jsme první poločas vyhráli 1:0.

Na začátku druhého poločasu jsme zamíchali sestavou a současně zkusili útočnější rozestavení. V poslední třetině na polovině soupeře to bylo znát, trochu horší to bylo směrem dozadu. Dostali jsme se sice do zajímavých vyložených šancí, ale neproměnili jsme žádnou z nich.

Naopak soupeř brzy vyrovnal a dokonce šel do vedení v zápase. Na změnu rytmu hry a rostoucí nebezpečí v útočné fázi ze strany domácích jsme zareagovali dalším drobným zamícháním v sestavě. Nadále jsme však drželi primárně ofenzivní týmové rozestavení. Hra se stabilizovala, opět jsme se začali dostávat do vyložených gólových šancí, ale stihli jsme pouze vyrovnat na konečných 2:2.

Celkově hodnotíme další přípravné utkání (opět) s účastníkem Moravskoslezské divize starších žáku U14 (momentálně na šestém místě) pozitivně. Navíc nám průběh fyzicky náročného utkání odhalil rezervy v kondiční připravenosti hráčů.
——————————————————————————————————————–
18. 2. 2024, UMT Olomouc – Holice, začátek 13:00 hodin, 2 x 40 minut
1. HFK Olomouc U14 – FC Sparta Brno U14
Výsledek: 2:2 (0:1)

Góly: Mlčkovský, Koki

Sdílejte: