Turnaj Heřmanův Městec

Dne 11. března jsme vyrazili opět do naší oblíbené destinace – východočeského kraje, kde to máme rádi díky kvalitním soupeřům. Turnaj měl být koncipován na dvě skupiny, ale bohužel nedorazily dívky Pardubic. Tím pádem se změnil systém na „každý s každým“. Tentokrát byly zápasy velmi vyrovnané, a jak jsme se později dozvěděli, jsme již v tomto regionu známi – a to pozitivně – manšafty jsou na nás již nachystány. Pochvaly na naše mužstvo, na hru i fair-play chování našich dětí nás neomrzí a stále stejně těší. Nicméně mužstva jsou na nás fotbalově nažhaveny a špíly jsou čím dál těžší.

Dnes jsme měli v týmu tři nováčky a další nové hráče se snažíme zapracovávat, přesto naše hra snesla měřítko kvality. Opět se nám podařilo v zápase s kádrem FK Šumperk, který byl v podstatě o první místo naše děti namotivovat a připravit tak, že toto utkání zvládli a díky tomuto vítězství jsme se odpíchli k celkovému prvenství v turnaji a zůstali v této destinaci neporaženi.

Děcka velmi chválím za přístup i za fotbalovou kvalitu!!!

Sestava: Erda, Domino, Šmýďák, Adam P., Oli, Sofka, Dimo, Chláďa, Seba

Trenéři: Zliňa, Peťa

Sparta – SK Sparta Kolín – 5 : 1 – Seba, Dimo, Domino, Šimon, Adam

Sparta – SK Nemošice – 2 : 2 – Sofka, Seba

Sparta – TJ Slavoj Choltice – 3 : 1 – Šmýďák 2, Oli

Sparta – TJ Sokol Malšova Lhota – 2 : 2 – Adam, Oli

Sparta – FK Šumperk – 4 : 0 – Oli 3, Šmýďák

Sparta – TJ Sokol Černíkovice – 2 : 2 – Šimon, Oli

Erik Plch – nejlepší gólman turnaje

Sofka Kučerová – Nejlepší hráčka týmu

  1. místo FC Sparta Brno
  2. místo FC Šumperk
  3. místoSK Nemošice

6. vítězný turnaj v této sezóně!!!

Sdílejte: