Další přípravné utkání odehráli kluci ročníku 2010 (U13) doma s týmem FK Mladá Boleslav U13

V sobotu 21. 1. 2023 se kluci ročníku 2010 (U13) utkali na staré Spartě s týmem FK Mladá Boleslav. Formát 10+1, 3×30 minut.

FC Sparta Brno U13 – FK Mladá Boleslav U13 4:0 (3:0, 1:0, 0:0) I 3 x 30 minut

Hodnocení trenéra Jaroslava Petráka:
V první třetině jsme kvalitního soupeře přehrávali a byli jsme to my, kdo určoval průběh hry. Naše obranná činnost byla po dlouhé době bez jakékoliv chybičky. Velmi dobře se nám v útočné činnosti dařila rychlá přechodová fáze, která vedla ke třem hezkým gólům. Ve druhé třetině se soupeř osmělil a hra se začala vyrovnávat. Přesto jsme nedovolili hostům vstřelit žádnou branku a naopak jsme jednu přidali. Ve třetí třetině hráči Bolky zapnuli motory na nejvyšší obrátky. Na obou stranách se přidalo na důrazu v osobních soubojích. Kluci si navzájem nedarovali ani milimetr. V poslední třetině již žádný gól nepadl, takže se naši kluci mohli radovat se zaslouženého vítězství 4:0. Věřím, že tato výhra kluky namotivuje k nejlepšímu možnému výkonu pro následující sobotní „sparťanské derby“ v Praze, kdy se utkáme s AC Sparta Praha U13.