FC SPARTA BRNO – FC Dosta Bystrc 3:2

Branky: Skočovský 2, Stehlík

V dalším kole krajského přeboru jsme se dočkali brněnského derby proti bystrcké Dostě a na góly to byl zápas zajímavý. Hosté těžili v první půli hlavně ze standartních situací a rychlých protiútoků tažené bývalým hráčem Sparty Jakubem Mičkem, což nám v defenzívě dělalo problémy. Po několika šancích na obou stranách jsme ve 42.min zahrávali „zkrácený roh“, kde se po skrumáži zorientoval nejlépe Skočovský a do kabin jsme tak šli s vedením 1:0. Do druhého poločasu jsme šli s vidinou, ze budeme hrát stále útočně a to se nám vedlo náramně. Po jednoduše získaném balonu vysunul Krejčí forwarda Stehlíka do úniku a Jindra s chladnou hlavou přehodil vyběhnuvšího gólmanů hostů Nahodila a bylo to opět veselejší. O 3 minuty později si Skočovsky přebral na půli balon, obehrál 3 hráče, předal míč Urbanovi a ten ho fantastickou přihrávkou našel za hostující obranou kde v tváří tvář proti Nahodilovi uspěl a rázem to bylo 3:0. Hosté ovšem zapas dokázali zdramatizovat a během 7 minut snížili na 3:2, nejprve jsme po rohovém kopu neuhlídali útočícího hráče a poté jsme si po sraženém centru dali „vlastňáka“. Do konce zápasu se už ale nic neudalo a my jsme si pohlídali vítězství 3:2.

Nyní nás čeká utkání proti FK Mutěnice v neděli 9.10.2022 v 15:30h